Kullananlar Çok Memnun Kaldılar!  SSS

diKARTE kullanıcının yönettiği akıllı yazılımdır. İstediğimiz bilgilerimizi, anında aktarmaya yarar.

diKARTE ile seçtiğimiz 130 bilgimizi aktarabiliriz. Bunlar; telefon numaramız, konumumuz, IBAN bilgimiz, fiyat listemiz, sosyal medya hesaplarımız, sahibinden.com ya da yemeksepeti mağazamız gibi 130 farklı bilgimizdir.

İstediğimiz bilgilerimizi 'dikarte.com' web sitesinden giriş yaparak ya da diKARTE IOS/Android Mobil Uygulamamız aracılığıyla kolayca ekleyebilirsiniz.

diKARTE akıllı yazılımına sahip ürününüzü üç şekilde kullanabilirsiniz:

1) Bir akıllı telefona yaklaştırmanız yeterlidir. Diğer telefonda bilgileriniz görünecektir.
2) Size özel hazırlanan qr kod ile kullanabilirsiniz. Bu qr kodu çoğaltıp yine kullanabilirsiniz.
3) Whatsapp, mail gibi paylaşım seçeneklerinden anında gönderebilirsiniz.

diKARTE Akıllı Ürünlerinizi, her paylaşım seçeneği dahil olarak sonsuz kez kullanabilirsiniz.

diKARTE Akıllı ürünlerin ücreti değişmektedir. İlk yıl hariç, yıllık olarak sadece 200 lira güvenlik ve hosting ücreti ödenmektedir. Bunun dışında hiç bir ücret gerektirmez. Bilgi ekleme ya da paylaşma sınırı yoktur.

diKARTE yazılımını sonradan aldığınız ürünlerle entegre edebiliyorum. Aynı anda birden fazla ürün alabilirsiniz. Ayrıca yıllık kullanım ücreti hesap başınadır. Yani 1 ürün ya da 5 ürün kullansanız bile yıllık 200 lira ödersiniz.

diKARTE kullanıcı sayısı yüksek bir yazılımdır. Eğer çok sayıda kişi diKARTE kullanmamış olsaydı fiyatı yüksek olurdu.

Evet. Amacımız alanımızda kolay ve dijital bir Türkiye oluşturmak. Firmalar için özel avantajlarımız var. Bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinden ya da whatsapp iletişim hattından bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Satın alırsınız - Tasarımına karar veririz ya da hazır tasarımınızı kullanırız - Ürününüzü kargolarız. - Hemen kullanmaya başlarsınız.

Yazılımınız diKARTE firması var olduğu sürece, ömür boyu garanti altındadır. Yıllık ücretiniz, sizin en iyi ve kesintisiz hizmeti almanız için vardır. Ürününüz ise bizimle ilgilli sorun halinde, hemen yenisi ile değiştirilir. Yanma, kırılma gibi sizin sorumluluğunuzdaki ürünler garanti dışındadır.