Kullananlar Çok Memnun Kaldılar!  Gizlilik Politikası

diKARTE GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Kullanıcılarımızın gizliliğine önem vermekteyiz…

diKARTE olarak, dijital kart hizmetimizi kullandığınızda Kişisel Verilerinizi işler ve büyük bir titizlikle koruruz.

Tarafımızca İşlenen Kişisel Verilerinizin Türleri:

 • diKARTE’i nasıl kullandığınızla ilgili otomatik üretilen bilgileri toplar ve işleriz. Toplanan bilgiler, ip adresinizi ve benzersiz cihaz kimliğinizi içerir.
 • Onay verir iseniz diKARTE coğrafi konum bilgilerinizi toplayabilir. Her durumda, coğrafi konum bilginizin alınmasını mobil cihazınızın ayarlarından engelleyebilirsiniz.
 • Onay verir iseniz diKARTE, sosyal ağ hesabınızdaki temel kişisel bilgileriniz (adınız ve e-posta adresiniz gibi) ve ayrıca sosyal ağ kullanıcı kimliği ve diKARTE aracılığıyla paylaştığınız yayınlarla ilgili parametreler.
 • İsim, meslek, yaş, doğum tarihi gibi kişisel bilgiler, E-posta, Telefon numarası, Adres, E-ticaret siteleri, Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram, Playstore, Google gibi harici bir sağlayıcı tarafından gönderilen ek profil bilgileri, İban numarası, Coin hesap numarası bilgileri

Kişisel Verilerin işlenme amaçları

Kişisel Verileriniz aşağıdaki amaçlarla işlemektedir: 

 • Hizmeti kullanabilmenizi sağlamak için,
 • Hizmetimizle ilgili bilgileri güncel tutmak için,
 • Hizmetin iyileştirilmesi ve/veya özelleştirilmesi için,
 • Sizi tanımlamak ve/veya Hizmeti özelleştirmek için,
 • Sizi tanımak ve dolandırıcılığı önlemek için,
 • Destek sağlamak için,
 • Kişisel Verilerinizi, bizden bunu talep ettiğiniz takdirde veya yasal olarak yükümlü olduğumuz durumlarda, üçüncü şahıslara iletmek.

Kişisel Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi 

Sizden izin alınmaksızın Kişisel Verileriniz üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Yalnızca Ücretli Hizmetlerle ilgili ödeme sağlayıcıları aracılığıyla ödeme yapmak gibi Kişisel Verilerinizi size sağlama veya talimatları yerine getirmeniz açısından şart olduğu durumlarda Kişisel Verilerinizi üçüncü taraflara sağlayabiliriz. 

Kişisel Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır?

Verilerinizin güvenliği ve diğer Kullanıcıların güvenliği bizim için çok önemlidir. Kişisel Verilerinizi kayıp ya da herhangi bir yasadışı işleme karşı korumak için teknik ve organizasyonel önlemler aldık.  Uyguladığımız tedbirler: sunucularımızı güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma vb.

Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları

Hizmetimiz üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler ve / veya ortakların, reklam verenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerine köprüler içerebilir.

Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrolü veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları uygulanabilir. Bu Gizlilik Beyanı, yalnızca taraflar tarafından Hizmeti kendi amaçları doğrultusunda kullanmanız yoluyla elde edilen Kişisel Verilerle ilgilidir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kişisel Verileri Görüntüleme ve Silme

DiKARTE’den silmek istediğiniz kişisel verileriniz için  info@dikarte.com e-mail adresine silmek istediğiniz verileri belirtir bir mail gönderebilirsiniz. diKARTE tarafından kimliğinizi doğrulamak için ek bilgi sağlamanız istenebilir.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve diKARTE’nin ve ilgili veri tabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve kötüye kullanımdan muaf olacağını makul bir şekilde bekleyemezsiniz.

Kullanıcı tarafından yanlış girilen veriler ve bilgiler (yanlış iban numarası ve benzeri yapılan hatalar) nedeniyle oluşabilecek zararlardan diKARTE’nin sorumluluğu yoktur. Sorumluluk kullanıcının kendisine aittir. 

Gizlilik bildirimi diKARTE tarafından güncellenebilir. diKARTE, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü diKARTE aracılığıyla yayınlayacaktır.