Kullananlar Çok Memnun Kaldılar!  Neden diKarte

Neden diKarte

Neden Dikarte

3 yıllık ar-ge çalışması sonucu oluşturulan diKARTE, son yenilik endüstri 5.0 ı yakalamamıza olanak sağlıyor. 

Kâğıt faturalar, kağıt listeler gibi kağıt kartvizitlerinde eskidiği teknoloji çağında, diKARTE güvenilir bir markadır. Sürekli gelişen ve kullanıcı fikirlerini önemseyen diKARTE, gelecekte de yanınızda olacaktır.

Sürekli yeni kartvizit basmak, şirketimiz ya da kendimiz için uğraştırıcı ve pahalı bir yöntem. DiKARTE ise ekonomiktir. Ayrıca tüm bilgilerinizi anında güncelleyebilirsiniz. Whatsupp, mail, qr ile paylap, hepsini en kolay şekilde sınırsızca güncelleyebiliriz.

Ne kadar havalı ve akılda kalıcı olduğunu biliyoruz. İş ilişkilerinizde, mülakatlarınızda, ilk tanışmalarınızda ya da toplantılarınızda; kâğıt kartvizit alırken, küçük bir çipe sahip teknolojik kartınızla fark yaratacaksınız. Bu nedir sorusunu duyacağınızdan eminiz.

İban numarası kopyalama, adres tarif etme, fiyat listesi gönderme, sosyal medya tarifiniz vs artık prestijli bir dokunuşta. Paylaşmak istediklerimizi kolayca iletmemiz için değil, bunu prestijli paylaşmamız için diKARTE. Neden mi diKARTE? Rakiplerimize fark atmak için.

Bağlantılarımızdan kâğıt kartvizit alırken, benim kartvizitim için telefonunuzu yakınlaştırın demek, ikili ilişkilerin en önemli noktasını bize sağlıyor. Etkilemek.

Tüm faydalarının yanı sıra bilgilerinizin güvende olduğunu ve diKARTE’nin hep yanınızda olacağını bilmenizi isteriz. Etik değerlere bağlı, dünyanın en ileri teknolojisini sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Daha iyisi, daha etkili teknolojiyle mümkün.
Daha iyisini hak ediyoruz.
Daha iyisi diKARTE.